Zestiger overleden na klap tegen boom in Wervik

  Zestiger overleden na klap tegen boom in Wervik

Omstreeks 2 uur vrijdagochtend is een man uit Ledegem om het leven gekomen na een verkeersongeval in Wervik. De man reed tegen een boom. Dat bevestigt commissaris Georges Aeck van politiezone Arro Ieper.

De man reed op de Dadizelestraat in de richting van Dadizele. Het betreft een recht stuk weg. "Om onduidelijke reden reed de bestuurder frontaal op een boom. Hij overleed ter plaatse", aldus de commissaris.

De man van 66 uit Ledegem zat alleen in zijn wagen. Er waren geen andere voertuigen bij het ongeval betrokken.

WERVIK 11/09 (BELGA)


Bereken je boete

Actueel

 Intolaw update - 25 Januari 2025

Zondag 26 Januari 2025

Intolaw update - 25 Januari 2025

Deze week presenteren we in ons artikel een overzicht van de alcoholcontroles in België, met een uitgebreide uitleg van uw rechten en de mogelijke sancties bij overtredingen. Daarnaast krijgt u een overzicht van de geldende regels omtrent snelheidsovertredingen en vindt u een FAQ over de boetes voor overbelasting van voertuigen, met de verschillende boete-intervallen afhankelijk van het overschrijdende gewicht.

Lees meer
 Intolaw update - 18 Januari 2025

Vrijdag 24 Januari 2025

Intolaw update - 18 Januari 2025

Deze week belichten we verschillende onderwerpen uit het verkeersrecht. Ontdek hoe de roodlichtcamera’s werken, die steeds vaker op onze wegen aanwezig zijn en elke overtreding registreren. Maar dat is niet alles, we behandelen ook onderwerpen zoals het intrekken van het rijbewijs en de boetes voor bestuurders met een voorlopig rijbewijs.

Lees meer
 Intolaw maakt het recht toegankelijk dankzij innovatie

Woensdag 19 Juni 2024

Intolaw maakt het recht toegankelijk dankzij innovatie

Wat is er mogelijk als je AI, LLM en OCR-technologie toepast in een traditionele sector als de advocatuur? Veel, zo blijkt. Heel veel! Als innovatief advocatenkantoor zijn wij trots om een pioniersrol te vervullen op vlak van technologie. Wij geloven in de toegevoegde waarde van technologie en zeker in de advocatuur.

Lees meer
close menu 1u